Наши юноши с титла на двойки

Telkedjiev Trifonov
Български дует грабна титлата на турнира по тенис за юноши до 18 години на кортовете на ТК „Дема” в столицата, съобщиха от БФТ. Никола Телкеджиев и Стефан Трифонов (на снимката) се наложиха с 6:4, 7:5 над водачите в основната схема Томич/Капукиран (Сърбия/Турция).

При девойките на същото състезание Борислава Ботушарова бе само на крачка от първа титла на международен турнир за девойки до 18 години. За съжаление във финалния двубой 15-годишната пазарджиклийка отстъпи с 6:7(2), 7:6(6), 3:6 на поставената под №1 македонка Линда Горческа в мач, продължил близо три часа и половина.

"Следващият път ще се опитам да победя. Сега ще играя на два турнира в Сърбия и дано се представя в тях по-добре", заяви Борислава, която през септември ще участва на състезания за двойки до 18 години в сръбските градове Нови Сад и Панчево.

Въведено от Калоян Крумов на 2010-08-13
+++ | ---



Таг: трифонов, телкеджиев, дема, двойки, юноши, бг тенис,



Коментари:


Съдържанието на този уеб сайт и технологиите, използвани в него, са под закрила на Закона за авторското право и сродните му права. Всички статии, репортажи, интервюта и други текстови материали, публикувани в сайта, са собственост на www.racketi.com, освен ако изрично е посочено друго. Допуска се публикуване на текстови материали само след писмено съгласие на racketi.com, посочване на източника и добавяне на линк към www.racketi.com . Използването на графични и видео материали, публикувани в сайта, е строго забранено. Нарушителите ще бъдат санкционирани с цялата строгост на закона.