+++ | ---
Таг: неделчева, петя, бадминтон, банкиър, бърно,
Неделчева и Банкиър с трета титла
Най-добрата българска бадминтонистка Петя Неделчева спечели титлата на двойки от турнира Бърно (Чехия), който беше от категория "Интернешънъл чалънджър" и с награден фонд 15 хиляди долара.
На финала третите поставени Неделчева и Имоджен Банкиър (Шотландия) разгромиха водачките в схемата Джули Купър и Кърсти Гилмор (Шотландия) с 21:6, 21:14 за 30 минути игра.
Във втория гейм те поведоха с 6:0 и до края на мача нямаха проблеми. За Неделчева и Банкиър това е трета поредна титла през септември.
Те вече спечелиха турнирните победи в Харков (Украйна) и Лойвен (Белгия) по-рано този месец.
Следващата седмица Петя Неделчева ще участва на Откритото първенство на България в София, което също е с награден фонд 15 хиляди долара.
Въведено от Grimnir на 2013-09-29На финала третите поставени Неделчева и Имоджен Банкиър (Шотландия) разгромиха водачките в схемата Джули Купър и Кърсти Гилмор (Шотландия) с 21:6, 21:14 за 30 минути игра.
Във втория гейм те поведоха с 6:0 и до края на мача нямаха проблеми. За Неделчева и Банкиър това е трета поредна титла през септември.
Те вече спечелиха турнирните победи в Харков (Украйна) и Лойвен (Белгия) по-рано този месец.
Следващата седмица Петя Неделчева ще участва на Откритото първенство на България в София, което също е с награден фонд 15 хиляди долара.
+++ | ---
Таг: неделчева, петя, бадминтон, банкиър, бърно,
Коментари:

*И Пиронкова на Хайсенс Арина
*Димитров ще играе на Хайсенс Арина
*Пиронкова започва във вторник в Мелбърн
*Каратанчева приключи в Мелбърн
*Полша спечели Хопман къп
*Кутровски шампион на двойки в Лос Анджелис
*Димитров ще играе на Хайсенс Арина
*Пиронкова започва във вторник в Мелбърн
*Каратанчева приключи в Мелбърн
*Полша спечели Хопман къп
*Кутровски шампион на двойки в Лос Анджелис
Видео:
Dimitrov vs Baghdatis AO
Pironkova vs Kvitova in Sydney
Kids Day with Dimitrov and Federer
Linda Zetchiri on TV+
Squash Balkan Cup 2014
